bez názvu....

Autor: Anabela Třísková | 21.12.2014 o 18:26 | Karma článku: 4,11 | Prečítané:  174x

Ako musíme žiť celý život v jednom tele. Máme jednu dušu, jedno srdce a jednu myseľ, a predsa máme toľko tvárí. Presne toľko koľko nám vyhovuje v danej chvíli... Koľko ľudí má pocit ako ja? Je toľko falošnosti okolo nás ,že úprimnosť sa považuje za urážku.

Falošnosť a zradu si nemýlim s neúprimnosťou a zo strachom povedať pravdu ľuďom do očí, lebo ten pocit sa u mňa týka len ľudí okolo mňa a o nich viem čo sú zač a o čo im ide. Odkazujem im: všetko čo máte Vám prenajal boh...Vaše telo je len prázdna ľudská schránka bez lásky a citu a vaše srdce je len sval, čo bije len pre vašu myseľ, ktorá je tak zaujatá do seba, že iné nemôžete ani pochopiť. A možno sa raz boh rozhodne , že prenájom skončil a príde spravodlivosť v podobe tmy. Už nebudú sociálne siete, kde ubližujete ľuďom, ani mobilné telefóny , ktoré sú dôležitejšie ako rozhovor. Nebude sa za čo schovať a bude tu len priamy pohľad a sčítanie dobra a zla v tom Vašom živote. Slová ako nádej, láska a pokoj sú tak vzdialené od reality ,že keď zavriem oči a silno si ich predstavujem nejde to... tak je to dávno preč. Prečo nám tu nádej berú ľudia, čo nemajú pokoj v duši a lásku v srdci? Lebo pretvárka je v dnešnom svete najdôležitejšia...v práci, v partnerstve, v našich domovoch a keď človiečik bezvýznamný by čo i len minútku chcel byť šťastný a milovaný Nemá nárok. 

Vianoce sviatky pokoja sú dávno preč, odišli s mojou starou mamou a jej pečenými gaštanmi ,chýba mi ten jej  úprimný úsmev bez pretvárky a pohladenie ,objatie kde som cítila bez slov Ľúbim ťa. Úprimne som myslela ,že to zažijem znova a nastálo, ale niekto mi raz povedal ,že nič nieje navždy a už dávno pred tým vedel .....ako ublížiť

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Ovocinár: Vypestovať si vlastné ovocie je úplne iný zážitok

Vlastné ovocie má úplne inú chuť, ako to kúpené.


Už ste čítali?